GELEJI TÜNDÉRKERT ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE

pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében

Kisgyermeknevelő

Munkakör/feladatkör betöltésére

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  A 3 év alatti kisgyermekek napközbeni ellátása, nevelése, szakszerű gondozása a hatályos bölcsődei nevelés-gondozás országos alapprogramja és az érvényben lévő szakmai, módszertani alapelvek, valamint a bölcsőde szakmai programja figyelembevételével. A családokkal együttműködve a csecsemő és a kisgyermek harmonikus testi, szellemi és szociális fejlődésének elősegítése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: szociális és gyámügy

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya:  Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, teljes munkaidő (heti 40 óra.

Munkavégzés helye:  Gelej

Álláshirdető szervezet bemutatása:  Geleji Tündérkert Óvoda és  Bölcsőde (3444 Gelej, G. Katona I. u. 14.)  A pályázatról bővebb információt Tóthné Dienes Terézia Intézményvezető nyújt a következő telefonszámon:06-30-639-2891

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázat benyújtásának módja: Postai úton a Geleji Tündérkert Óvoda és  Bölcsőde 3444 Gelej, G. Katona I. u. 14. címre történő megküldésére.

Feltételek, előnyök

Pályázati feltételek

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

Erkölcsi bizonyítvány

Büntetlen előélet

Magyar állampolgárság

Elvárt végzettség/képesítés:

4.Középfok – szakképzettség, Gyermek- és ifjúságvédelem, Felsőfokú képesítés, bölcsődei szakgondozó (OKJ), csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ),  kisgyermekgondozó-nevelő (OKJ)

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  0

Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év):  0

Pályázat elbírálása során előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

Önállóság (alap)

Felelősség-vállalás (alap)

Kommunikációs készség (alap)

Konfliktus-kezelés (alap)

Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.08.21. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:  A pályázatokról az intézményvezető dönt, a pályázókat írásban értesítjük.

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.08.29. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  Gelej Község Önkormányzat honlapja: www.gelej.hu

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.10.01.

Publikálás tervezett időpontja:  2023.07.05.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

szechenyi-2020-erfa